Skúsenosti s plochými strechami

Staviate novostavbu, ktorá bude mať plochú strechu a radi by ste našli niekoho, kto má s realizáciami plochých striech dlhoročné skúsenosti? Alebo rekonštruujete a radi by ste vybrali materiály, ktoré dlho vydržia a ochránia Vašu strechu od všetkých poveternostných vplyvov? V spoločnosti IZONES ste v každom prípade správne. Plochým strechám sa venujeme už od roku 2004 a v oblasti máme skúsenosti ako málokto. Súčasná právna forma spoločnosti IZONES vznikla len v roku 2007, ale získala všetky záväzky pôvodného subjektu.

Preto dnes máme za sebou takpovediac pätnásť rokov na trhu a v priebehu nich sme si zvládli nájsť stovky spokojných klientov, ktorí s nami vo viacerých prípadoch spolupracujú opakovane. Ploché strechy, ktoré sme stavali, opravovali alebo rekonštruovali, nájdete nielen v Prievidzi, ale i po celom Trenčianskom kraji, a my sme radi, že i po rokoch sú s nimi naši zákazníci spokojní. Na našich klientoch nám skutočne záleží a práve ich spokojnosť je pre nás tým najdôležitejším dôvodom, prečo svoju prácu robiť dobre. Preto sa od začiatku našej existencie sústreďujeme predovšetkým na precíznu prácu, starostlivý výber materiálov a technológií i ústretový prístup ku klientovi. Sme radi, že sa nám takáto stratégia vypláca.

Po rokoch na trhu už dávno s uspokojením môžeme povedať, že sme sa stali zabehnutým a spoľahlivým partnerom súkromných klientov i podnikateľov a firiem zo širokého okolia Prievidze. Kvalitu svojej práce máme v pláne udržať i do budúcna, jedným z tých, kto dostane možnosť to vyskúšať, budete možno i Vy sami. Veríme, že Vám spolupráca s našou spoločnosťou bude vyhovovať!

IZONES, S.R.O.

Adresa:
Ľ. Ondrejova 17A/ 1905
971 01 Prievidza

Telefón:
+421 918 844 900

E-mail:
izones@izones.sk