O nás

V spoločnosti IZONES v Prievidzi sa už od roku 2004 venujeme realizáciám plochých striech pomocou asfaltových SBS modifikovaných pásov alebo mPVC a TPO fólií. Spolupracujeme s klientmi naprieč celým Trenčianskym krajom pri rekonštrukciách i realizáciách novostavieb a snažíme sa im ponúknuť to najlepšie, čo je v súčasnej dobe k dispozícii. Ploché strechy, ktorých s novými trendmi v architektúre rapídne pribúda, potrebujú špecifickú opateru, aby dobre izolovali a mali dlhú životnosť. V našej spoločnosti vďaka dlhoročným skúsenostiam nášho tímu vieme, ako zaistiť, aby Vaša plochá strecha plnila všetky funkcie, ktoré od nej očakávate. Svoju prácu vieme urobiť kvalitne a presne podľa Vašich predstáv. Preto sme sa v rámci širokého regiónu dávno stali známou a stabilnou silou, ku ktorej sa zákazníci radi vracajú. Ich spokojnosť si nesmierne ceníme a snažíme sa ich dôveru nesklamať. Vyskúšať to nakoniec môžete sami, stačí sa nám ozvať a dohovoriť sa na detailoch našej vzájomnej spolupráce.

Čo konkrétne naše služby v oblasti plochých striech zahŕňajú?

  • realizácie strešných plášťov
  • rekonštrukcie plochých striech
  • hydroizolácie plochých striech
  • zatepľovanie plochých striech
  • spádovanie plochých striech
  • realizácie pochôdznych striech a terasových plôch
  • realizácie zelených striech

Aké materiály používame?

  • Asfaltové SBS modifikované pásy sú v našich podmienkach jedným z najobľúbenejších a zároveň najfunkčnejších riešení pre ploché strechy. Hodia sa na rodinné domy i priemyselné objekty, a to predovšetkým kvôli ich technickým vlastnostiam, ktoré zaručujú vysokú odolnosť strechy voči poveternostným vplyvom. Plochá strecha s SBS asfaltovanými pásmi Vás perfektne ochráni pred UV žiarením, teplom i zrážkami.
  • Izolácie striech pomocou mäkčeného PVC je v súčasnosti na vzostupe. Tieto fólie vynikajú predovšetkým svojou ohybnosťou a pružnosťou, ale zároveň zaisťujú všetky funkcie, ktoré od nich očakávate, ako sú: teplotnú odolnosť, hydroizolačné schopnosti a obecne odolnosť voči všetkým poveternostným vplyvom.
  • Oproti mäkčenému PVC neobsahujú TPO fólie žiadne zmäkčovadlá, ale ich funkčné vlastnosti sú na rovnakej vysokej úrovni. Okrem toho patrí medzi hlavné výhody TPO fólií aj ich výnimočná životnosť a ľahká opraviteľnosť.

Ako bude vyzerať Vaša plochá strecha? Odpoveď na túto otázku leží len vo Vašich rukách. My sme tu nato, aby sme Vám ponúkli optimálne technické riešenie i rýchlu a efektívnu realizáciu. Zavolajte nám ešte dnes a dohodnite si s nami osobnú schôdzku alebo nám povedzte, ako by Vám spolupráca s našou spoločnosťou najviac vyhovovala. Tešíme sa na Vás!

IZONES, S.R.O.

Adresa:
Ľ. Ondrejova 17A/ 1905
971 01 Prievidza

Telefón:
+421 918 844 900

E-mail:
izones@izones.sk