Čím sa riadime pri práci

O plochých strechách vieme v spoločnosti IZONES všetko a radi sa o svoje skúsenosti podelíme. Či už Vás zaujímajú zelené strechy, alebo len potrebujete pomôcť s opravou svojej stávajúcej plochej strechy, sme Vám k dispozícii s kompletnými stavebnými prácami i odborným poradenstvom v Prievidzi i celom jej okolí. Prečo by ste si mali objednať práve našu firmu?

  • Dlhoročná skúsenosť. Plochým strechám sme sa začali venovať už v roku 2004 a po celú dobu sme starostlivo sledovali vývoj technológie i odbor ako taký. Dnes už presne vieme, čo funguje a čomu sa v oblasti plochých striech radšej vyhnúť.
  • Rýchlosť. Či už práve staviate, alebo potrebujete opraviť staršiu plochú strechu, vieme, že nemáte času nazvyš, a preto sa snažíme urobiť dobrú prácu svižne a výsledok Vám dodať presne v dohodnutom termíne.
  • Flexibilita. Naši klienti sú u nás v strede pozornosti, preto robíme maximum, aby sa im s nami dobre pracovalo. Potrebujete zmeniť harmonogram, posunúť termíny alebo máte špecifické predstavy o podobe Vašej novej strechy? Celý náš tím urobí maximum preto, aby Vám vyšiel v ústrety.
  • Precíznosť. Naši zamestnanci sú profesionáli a vedia, ako to urobiť, aby Vaša nová strecha odolávala teplu i UV žiareniu, perfektne izolovala a vydržala desiatky rokov. Aby hotová strecha skutočne plne uspokojila Vaše požiadavky, sme zvyknutí dať si záležať na každom detaile a odovzdať Vám len dokonale prepracovaný výsledok.
  • Individuálny prístup. Potrebujete poradiť, na niečo sa spýtať alebo sa s nami dohodnúť na podobe Vašej novej strechy? Sme tu neustále pre Vás, aby sme starostlivo vypočuli všetky Vaše požiadavky a pomohli Vám s orientáciou v celom odbore.

IZONES, S.R.O.

Adresa:
Ľ. Ondrejova 17A/ 1905
971 01 Prievidza

Telefón:
+421 918 844 900

E-mail:
izones@izones.sk